1. حضور شرکت کاویان پژوه در چهارمین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران 13لغایت 14آبان ماه 97
 2. حضور شرکت کاویان پژوه در پانزدهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران 13لغایت 15 شهریور ماه 97
 3. حضور شرکت کاویان پژوه در سومین سمپوزیوم ژنتیک و سلول های بنیادی در تاریخ 6 دی ماه 1396 در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
 4. حضور شرکت کاویان پژوه در سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران 1 لغایت 2 آذر ماه 1396 در مرکز همایش های تلاش وزارت کار
 5. حضور شرکت کاویان پژوه در پنجمین نمایشگاه صنایع و خدمات دامپزشکی دام کوچک 11 لغایت 14 مهر ماه 1396 در محل هتل المپیک
 6. برگزاری اولین کارگاه آموزشی محصولات شرکت کاویان پژوه در پژوهشگاه علوم و فناوری رنگ و پوشش در تاریخ سوم مهر 1396
 7. حضور شرکت کاویان پژوه در هشتمین کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت 26 لغایت 27 اردیبهشت ماه 1396 در محل دانشگاه تربیت مدرس
 8. حضور شرکت کاویان پژوه در ششمین کنگره ملی دامپزشکی حیوانات کوچک 25 لغایت 26 مهر ماه 1395
 9. محل شرکت کاویان پژوه در سالن 38 بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت،گار،پالایش و پتروشیمی ایران 16 لغایت 19 اردیبهشت 1395
 10. دوره فنی و بازدید از کمپانی Daihan scientific -WISD

خدمات پس از فروش

خدمات فنی  

 

معرفی
 خدمات فنی ازجمله مهمترین سرویس هایی است که قبل و بعد از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارایه می شود. واحد خدمات فنی شرکت کاویان پژوه با هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان تاسیس گردید تا کارفرمایان بتوانند با آرامش خیال از کلیه محصولات استفاده نمایند.
 
وظیفه واحد خدمات فنی به 4 مرحله اصلی تقسیم می شود:
 1. کمک و راهنمایی خریداران در انتخاب کالای مناسب که بعنوان یکی از اهداف اصلی این واحد مطرح می باشد.
 2. راهنمایی مصرف کنندگان وارایه نکات فنی و آموزش چگونگی کارکرد درست محصولات دیگر هدف این واحد می باشد. در بسیاری موارد، مشکلات پیش آمده با راهنمایی های فنی برطرف شده و نیازی به ارسال دستگاه نمی باشد.
 3. رفع ایراد کالاهای معیوب در کوتاهترین زمان ممکن و عودت کالا به کارفرما.
 4. برای هرچه بهتر شدن کیفیت، رفع ایرادهای احتمالی و افزایش کارایی و انطباق محصولات شرکت، این واحد گزارشاتی بصورت ادواری آماده کرده و جهت بررسی های بعدی به شرکت تولید کننده ارسال می کند. این اطلاعات در بهبود روند تولید بسیار موثر بوده و کمک شایانی به افزایش کیفیت و تطابق با نیاز مصرف کنندگان می کند.
 
نحوه ارایه خدمات،سرویس و تعمیرات
پس از عودت کالا به شرکت کاویان پژوه، کالا مورد بازبینی فنی قرار گرفته و بعد از انجام عیب یابی و تعمیر کالا، دستگاه زیر بار(Load) قرار گرفته و پس از اطمینان از رفع عیب، به کارفرما تحویل داده می شود.
 
مدت زمان گارانتی محصولات
مدت زمان گارانتی محصولات 12 ماه از زمان نصب یا 18 ماه از زمان تحویل(بصورت پلمب و دربست) می باشد.
 
شرایط خارج شدن از گارانتی
 1. هرگونه مخدوش شدن شماره سریال و یا برچسب گارانتی موجب ابطال گارانتی کالا می شود.
 2. در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه , فقط واحد فنی شرکت کاویان پژوه صلاحیت رسیدگی و رفع مشکل را دارد و در صورت تعمیر دستگاه توسط افراد غیر مجاز این کالا از گارانتی خارج می گردد.
 3. گارانتی دستگاه شامل نقایص فنی ناشی از تولید می باشد، ایرادات فیزیکی و فنی از قبیل تغییر رنگ، شکستگی، سوختگی در اثر نوسانات برق، آثار زنگ زدگی در اثر رطوبت و یا ریزش آب ,شامل تعهدات این مرکز نمی باشد .
 4. استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به دستورالعملهای ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه.
 5. وسایل و تجهیزات جانبی شامل گارانتی نمی شود.
 

 

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کاویان پژوه می باشد.   طراحی و پیاده سازی :  حنانه روشنی